Go to Top

CLASSIFICACIONS

                                    CLASSIFICACIÓ XXXIIªCURSA ESCOLAR POPULAR ANSELM CLAVÉ – Memorial Heliodoro Jiménez

 

CATEGORIA CADET MASCULÍ

Ordre d’arribada

Atleta

Dorsal

1r

                                                   Yeinner Beltran

531

2n

 

 

3r

 

 

     
 

CATEGORIA CADET FEMENÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta

Dorsal

1r

Raquel Adán

                            533

2n

 

 

3r

 

 
     
 

CATEGORIA INFANTIL MASCULÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta

Dorsal

1r

Iker André

539

2n

Cristian ;Muñoz

121

3r

Erik Bonvilà

516

     
 

CATEGORIA INFANTIL FEMENÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta

Dorsal

1r

                                                                    Anna Sirat

91

2n

                                                                      Núria Puyuelo

612

3r

                                                                        Irina Ruiz

524

     
 

CATEGORIA ALEVÍ MASCULÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta

Dorsal

1r

                                                                       Pau Sirat

60

2n

                                                                      David  Oliva

238

3r

                                                                        Hugo Fernández

246

     
 

CATEGORIA ALEVÍ FEMENÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta

Dorsal

1r

                                                            Laura Puyuelo

611

2n

                                                                 Mara Aciego

108

3r

                                                                 Ariadna Arco

510

     
 

CATEGORIA BENJAMÍ MASCULÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta (4t de primària)

Dorsal

1r

                                                            Adrià Lucas

491

2n

                                                           Martí Jurado

232

3r

                                                          Pau Lemiñana

343

 

CATEGORIA BENJAMÍ FEMENÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta (4t de primària)

Dorsal

1r

                                                               Laia Pujol

103

2n

                                                           Xènia Navas

492

3r

                                                           Martina Padilla

337

     
 

CATEGORIA BENJAMÍ MASCULÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta (3r de primària)

Dorsal

1r

                                                        Gerard Aldea

647

2n

                                                          Ot Amaro

652

3r

                                                            Joan Adomuz

207

     
 

CATEGORIA BENJAMÍ FEMENÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta (3r de primària)

Dorsal

1r

                                                        Sara Bellido

620

2n

                                                    Edurne Garcia

224

3r

                                                     Martina López

221

     
 

CATEGORIA PREBENJAMÍ MASCULÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta (2n de primària)

Dorsal

1r

                                                          Charaf Bilal

446

2n

                                                           Rubén del Pozo

449

3r

                                                            Òscar Gabós

640

     
 

CATEGORIA PREBENJAMÍ FEMENÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta (2n de primària)

Dorsal

1r

                                                               Azahara Pérez

627

2n

                                                                Irene Redondo

200

3r

                                                                  Naiara Reina

635

     
 

CATEGORIA PREBENJAMÍ MASCULÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta (1r de primària)

Dorsal

1r

                                                                      Julen López

538

2n

                                                                       Biel Cruillers

255

3r

                                                             Uaytam Ovali-Alami

56

     
 

CATEGORIA PREBENJAMÍ FEMENÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta (1r de primària)

Dorsal

1r

                                                                 Gisela André                   

540

2n

                                                                  Clàudia Arcos

291

3r

                                                             Allison Chaquendo

186

     
 

CATEGORIA P5 MASCULÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta

Dorsal

1r

                                                                   Ismail Bilal

420

2n

                                                                 Boubou Djindo

168

3r

                                                                          Jan Navas

418

     
 

CATEGORIA P5 FEMENÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta

Dorsal

1r

                                                              Lucía Martínez

163

2n

                                                                   Ona Bernal

25

3r

                                                                    Laia Marcos

410

     
 

CATEGORIA P4 MASCULÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta

Dorsal

1r

                                                              Víctor Bacca

605

2n

                                                                 Eric Gordi

10

3r

                                                                  Marc Filbà

7

     
 

CATEGORIA P4 FEMENÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta

Dorsal

1r

                                                                  Cori Miquel

18

2n

                                                              Nerea Rodríguez

152

3r

                                                                    Ainara Plaza

396

     
 

CATEGORIA P3 MASCULÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta

Dorsal

1r

                                                                       Eric Pous

384

2n

                                                                 Fabián Vilasia

383

3r

                                                                  Biel Catalan

388

     
 

CATEGORIA P3 FEMENÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta

Dorsal

1r

                                                               Judit Pastor

250

2n

                                                                Elena Tejero

615

3r

                                                                 Laia Garcia

390

 

CATEGORIA PETITS

 

Ordre d’arribada

Atleta

Dorsal

1r

 

 

2n

 

 

3r

 

 

     
 

CATEGORIA POPULAR MASCULÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta

Dorsal

1r

                                                                      José Prieto

578

2n

                                                                 Antonio Huerga

577

3r

                                                                  Pablo Parrado

598

     
 

CATEGORIA POPULAR FEMENÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta

Dorsal

1r

                                                                         Bea Cartero

556

2n

                                                                           Ruth Luis

594

3r

Maribel Iñiguez

                          589
     
 

CATEGORIA VETERANS MASCULÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta

Dorsal

1r

José Prieto

                             578
     
 

CATEGORIA VETERANS FEMENÍ

 

Ordre d’arribada

Atleta

Dorsal

1r

Ruth Luis

                              594
     
 

CATEGORIA SUPER PAPI

 

Ordre d’arribada

Atleta

Dorsal

1r

Sergio González

                             558
     
 

CATEGORIA SUPER MAMI

 

Ordre d’arribada

Atleta

Dorsal

1r

Montse Dempere

                             667